O Nas

Alonsea Sp. z o.o. to młoda firma, która powstała z pasji do łodzi motorowych. Zespół firmy tworzą ludzie, którzy od wielu lat związani są z rynkiem morskim. Nasze doświadczenie, nowatorskie spojrzenie na produkt i nutka szaleństwa naszych projektantów są odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie rynkowe w zakresie profesjonalnych i zawsze na najwyższym poziomie produktów i usług.

Nie boimy się wyzwań, czego dowodem jest nasze portfolio, w którym można znaleźć nietypowe kolorowe projekty wymagające wieloaspektowego podejścia, specjalistycznej wiedzy i precyzji w wykorzystaniu najnowszych technologii. Produkujemy łodzie motorowe  rodzinne i klasyczne, które mają swoje grono zadowolonych odbiorców,  a w finalnym opracowaniu są dwa modele łodzi, które będą mieć swoją premierę w kwietniu 2021.

Nasz niewielki, ale zgrany i dobrze wyszkolony zespół codziennie przynosi do pracy swoją skrupulatność, dokładność i precyzje w tworzeniu produktu, którego dla nas najwyższą wartością jest zawsze zadowolenia klienta.

Nasz Zakład Produkcyjny znajduje się w Małkowie 15 km od Gdyni