Nasze usługi

Przeszkoleni specjaliści, a także wieloletni pracownicy we wszystkich dziedzinach i działach połączeni z pasją do pływania łódką. Zawsze trzymaliśmy się tych czynników sukcesu i razem promowaliśmy ducha zespołu, ponieważ razem dążymy do tego samego celu. Staramy się zarażać naszych cenionych klientów pasją do sportów wodnych i wykonywać wysokiej jakości pracę.

W naszym Zakładzie Produkcyjnym w Małkowie koło Gdyni możemy zaoferować Państwu

ZAKUP ŁODZI

Zakup łodzi zgodnie przygotowaną zgodnie z Twoimi wytycznymi – link produktowy.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ŁODZI

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę ich łodzi, niezależnie od tego czy jest to kadłub, silnik, wnętrze czy akcesoria elektroniczne. Traktujemy te różne usługi jako całość i dlatego w każdej dziedzinie posiadamy profesjonalny personel, aby zawsze spełniać wymagania naszych klientów. Przeprowadzamy standardowe kontrole łodzi i omawiamy z naszymi klientami wszelkie niezbędne prace konserwacyjne. Na miejscu sprawdzimy wszystkie bezpośrednio widoczne prace i uszkodzenia. Te mniej widoczne uszkodzenia są przekazywane po szczegółowej inspekcji i wspólnie omawiane. Ogólne prace malarskie, polerowanie i konserwowanie przeciwporostowe są również niezbędne dla utrzymania wartości łodzi i są zwykle wykonywane w porozumieniu z Państwem w okresie zimowym jako przygotowanie do sezonu.

SEZONOWANIE

Nie masz gdzie przechowywać łodzi? Możesz przechowywać swoją łódź wraz z przyczepą w naszym magazynie zimowym znajdującym się na terenie naszego Zakładu Produkcyjnego w Małkowie. Nasz zakład znajduje się na terenie zamkniętym, monitorowanym przez 24h, więc Twoja własność jest w pełni chroniona nie tylko przed wiatrem, śniegiem, deszczem, ale także przed niechcianymi gośćmi. Przechowywanie umożliwia również bezproblemowe wykonywanie przez nas napraw lub prac serwisowych na Twojej łodzi. Prosimy o kontakt w dowolnym momencie w celu uzyskania oferty cenowej. W sezonie letnim od kwietnia do września można również zostawić u nas przyczepę do łodzi na tzw. „obozie letnim”. Oferujemy niedrogie opcje przechowywania

REMONTY

Czy Twoja łódź musi zostać częściowo lub całkowicie odnowiona? ? Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę wnętrza, nowe dodatkowe elementy wyposażenia, nowy pokład z drewna tekowego, czy rewizję całego kadłuba, dysponujemy niezbędną wiedzą, aby przywrócić łódź do kształtu zgodnie z Państwa życzeniem. Nasi pracownicy, przeszkoleni szkutnicy, zajmą się każdym projektem, niezależnie od zakresu, w ścisłej współpracy z klientem.

Dzięki naszemu młodemu i zmotywowanemu zespołowi zapewniamy czystą i przejrzystą pracę, którą wykonuje się z dużą radością i zaangażowaniem. Cenimy długoterminowe partnerstwo oparte na zaufaniu. Zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy na Ciebie.